Noclegi w Zatoce Gdańskiej

Noclegi Gdańsk: Willa Bursztyn

ul. Oksywska 1, Gdańsk


Cena za osobę: 50 zł - 320 zł

Cena minimalna za pokój 2-osobowy: brak danych

Miejsc noclegowych: brak danych, ilość pokoi: brak danych


Opis obiektu:

W pięknej nadmorskiej scenerii Willa Bursztyn przyjmuje z prawdziwą polską gościnnością wszystkich, którzy pragną odetchnąć od codzienności, zgiełku i stresu. Nasz Gość nacieszy się zarówno widokiem morza, które będzie mógł obserwować na co dzień nie wychodząc z Pensjonatu, spokojem oraz niepowtarzalną atmosferą pozostając niedaleko od wieczornych atrakcji trójmiasta.

Ponadto w zasięgu ręki będzie miał liczne historyczne atrakcje naszego miasta, które tylko czekają aby podzielić się z każdym swoją bogatą przeszłością. Chętnie pomożemy zorganizować wycieczkę po trójmieście oraz wskażemy główne atrakcje, które każdy powinien zobaczyć.

Nasza oferta skierowana jest dla osób ceniących sobie wygodę, spokój oraz komfort wypoczynku.

W standardowym wyposażeniu pokoi jest: telewizja kablowa oraz internet, co pozwala na stały kontakt z codziennością... oczywiście w razie gdy zajdzie taka potrzeba oraz komfortowo wyposażona łazienka. Ponadto goście mają swobodny dostęp do nowoczesnej, dobrze wyposażonej kuchni oraz całodobowego, ogrodzonego parkingu.

W ofercie posiadamy pokoje 2-osobowe, 3-osobowe oraz apartament rodzinny.

Willa Bursztyn położona jest w nadmorskiej dzielnicy Gdańska (Brzeźno) zaledwie 60 m od pięknej i malowniczej plaży. Dodatkową atrakcją są zachody i wschody słońca, które można podziwiać codziennie bez wychodzenia z Pensjonatu. Piękna okolica oraz pobliskie molo sprzyjają długim spacerom. W pobliżu znajdują się także: deptak, droga rowerowa, kawiarenki oraz puby co gwarantuje specyficzną atmosferę.

Pensjonat oferuje pokoje 2-osobowe, 3-osobowe oraz apartamenty rodzinne z tarasem. Wszystkie nasze pokoje są przestronne i wygodne. Podczas niedawno ukończonej budowy Pensjonatu największy nacisk został położony na uzyskanie niepowtarzalnego klimatu wnętrz. Duże przeszklone powierzchnie w jadalni, przestronne wnętrza, schludne i komfortowe łazienki, całodobowy parking wszystko to aby Państwo mogli skupić się jedynie na przyjemnościach.


Przy kontakcie telefonicznym prosimy powołać się na serwis www.zatoka.com.pl

www.zatoka.com.pl © Noclegi w Zatoce Gdańskiej, 2009-2018

Template Licence